انواع سیم بکسل در بازرگانی شاهنگ گر

۱ – سیم بکسل آسانسوری گوستاولف ساخت کشور آلمان چه تفاوتی از لحاظ ظاهری با سیم بکسل چینی دارد ؟ سیم ب

نکاتی چند در مورد سیم بکسل آسانسوری گوستاولف

۱ – سیم بکسل آسانسوری گوستاولف ساخت کشور آلمان چه تفاوتی از لحاظ ظاهری با سیم بکسل چینی دارد ؟
سیم بکسل آسانسوری اصل گوستاولف ساخت کشور آلمان دارای نوار سبز رنگی است که هیچگونه چاپ حروفی بر روی آن انجام نگرفته است و این نوار سبز رنگ به طرز خاصی به دور مغز کنفی سیم بکسل پیچیده شده است . در عکسهای زیر مشاهده میکنید که کنف سیم بکسل دارای نوار سبز رنگی است که بر روی آن هیچ گونه چاپی نمی تواند صورت پذیرد .
 
سیم بکسل – سیم بکسل گوستاولrope-2ف – سیم بکسل آسانسورسیم بکسل – سیم بکسل گوستاولف – سیم بکسل آسانسور
 
بر روی سیم بکسل آسانسوری اصل گوستاولف ، نشانگر سبز رنگی وجود دارد که نصاب بوسیله آن میتواند تاب سیم بکسل را به هنگام آویختن در چاهک آسانسور بگیرد و از تابیدن سیم بکسل به هنگام نصب جلوگیری کند .

سیم بکسل گوستاولف آلمان آسانسوری

 سانسور روملس – ساری – قائمشهر – هیدرولیک – 
 در صورتی که بر روی نوار سیم بکسل های چینی کلمه GUSTAV WOLF  چاپ شده است . بر روی بعضی از نوارها ، حتی جمله MADE IN GERMANY  نیز چاپ شده است که خریدار تصور نماید سیم بکسل آلمانی خریداری نموده است در حالیکه این سیم بکسل ها هم چینی میباشند . به عکس زیر توجه فرمایید که نمونه یک سیم بکسل چینی با نوار گوستاولف میباشد . نوار سیم بکسل میتواند سبز رنگ ، قرمز رنگ ، زرد رنگ و یا هر رنگ دیگری باشد .

IMG_20150730_131611_Copy1_Copy1

 
سیم بکسل فوق سیم بکسل گوستاولف اصل چین نمی باشد . بلکه سیم بکسلی است ک در یکی از کارخانه های چین تولید شده است و فقط دارای نوار چاپ شده گوستاولف میباشد .

 

۲ – در بازارایران چند مدل سیم بکسل گوستاولف وجود دارد ؟
در بازار ایران سه مدل سیم بکسل آسانسوری گوستاولف وجود دارد
الف – سم بکسل آسانسوری گوستاولف اصل آلمان که باید آن را از فروشنده ای معتمد خریداری نمایید.
ب – سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف ساخت کارخانه گوستاوولف چین ، که زیر نظرگوستاولف آلمان میباشد ، که این مدل را هم باید از فروشنده معتمد خریداری نمایید .
ج – سیم بکسل با نوار گوستاوولف ساخت کشور چین که توسط برخی از کارخانه های سیم بکسل در چین تولید میشود . به علت کیفیت پایین آن ، از قیمت خیلی کمتری نسبت به سیم بکسل آسانسوری آلمانی برخوردار هستند و معمولا برای پروژه های استفاده میشوند که مالک آن حساسیت زیادی به قیمت تمام شده دارند . متاسفانه بعضی افراد این مدل سیم بکسل را به جای سیم بکسل آلمانی معرفی میکنند در حالیکه میدانند این سیم بکسل ، سیم بکسل گوستاولف اصل نمی باشد .
 
۳ – آیا کیفیت سیم بکسل های آسانسوری چینی با نوار گوستاولف در بازار متفاوت می باشد ؟
بله مسلما متفاوت است ، چرا که بعضی از واردکنندگان به دلیل افزایش حاشیه سود خودشان ، سیم بکسل های سفارشی خود را از کارخانه بسیار قدیمی و کوچک با کیفیت پایین خریداری می نمایند و می توانند کیفیت سیم بکسل را کاهش دهند .
۴- آیا سیم بکسل آسانسوری با بقیه انواع سیم بکسل های صنایع دیگر متفاوت است ؟
بله ، سیم بکسل آسانسور هم به لحاظ نوع مفتول فولادی و هم به لحاظ نحوه ساخت  و بافت آن ، کاملا متفاوت با بقیه انواع سیم بکسل در حوزه های دیگر صنعتی می باشد و به همین دلیل است که بعضی از کارخانه های تولید سیم بکسل ، فقط مختص به تولید سیم بکسل آسانسوری می باشند و سیم بکسل د یگری را تولید نمی کنند .
 
۵ – آیا نوار داخل سیم بکسل آسانسوری تاثیری برکیفیت سیم بکسل دارد  ؟
خیر ، به هیچ وجه تاثیری ندارد و فقط جهت شناسایی سیم بکسل استفاده می شود .
آخرين ويرايش: سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور

برچسب ها:

سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور
+ نوشته شده در  سه شنبه 18 مهر 1396ساعت 15:15  توسط shahanggar