انواع سیم بکسل در بازرگانی شاهنگ گر

بافت سیل Seale: در نوع بافت سيل، تعداد مفتولهايي دور مفتول اصلي قرار گرفته اند و با هم مساوي هستند و

انواع بافت سیم بکسل

بافت سیل Seale: در نوع بافت سيل، تعداد مفتولهايي دور مفتول اصلي قرار گرفته اند و با هم مساوي هستند و همه اينها رشته طناب را تشكيل مي دهند. در اين نوع بافت قطر مفتولهای درونی كمتر از قطر مفتولهای بيرونی است ولی در هر ردیف بافت قطر کلیه مفتولها یکسان است. در اين نوع طنابها چون مفتولهاي بيروني ضخيم هستند داراي مقاومت سایشی بالایی هستند.

بافت وارینگتون Warrington: در نوع بافت وارینگتون در رديف بيروني مفتولهای نازک و ضخیم بصورت یک در میان هستند، چون مفتولهای نازک و ضخیم در ردیف بیرونی تركيبي هستند، طنابهای با بافت وارینگتون انعطاف بیشتری دارند نسبت به طنابهای سیل.

بافت فیلر Filler: در نوع بافت فیلر مفتولها در همه ردیف‌ها از نظر قطر مساوی هستند، در فضای خالی مفتولهای نازکی بین مفتولهاي ردیف بیرونی و ردیف درونی قرار می‌گیرند که فیلر نامگذاري شده اند. طنابهای فیلر سطح فلزی بیشتری دارند و هم از قابلیت انعطاف و و هم مقاومت سایشی بالاتری برخوردارند.

بافت استاندارد Standard: در نوع بافت استاندارد، مفتولهای تشکیل دهنده هر رشته از نظر قطر یکسان هستند، طنابهای با اين نوع بافت چون انعطاف بالاتري دارند دارای کاربردهای متنوعتری در صنعت هستند.

 

 

آخرين ويرايش: سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور

برچسب ها:

سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور
+ نوشته شده در  سه شنبه 18 مهر 1396ساعت 15:15  توسط shahanggar