انواع سیم بکسل در بازرگانی شاهنگ گر

نکاتی در مورد سیم بکسل گوستاولف   ۱ – سیم بکسل آسانسوری گوستاولف ساخت کشور آلمان چه تفاوتی از لحاظ

سیم بکسل گوستاولف آلمان

نکاتی در مورد سیم بکسل گوستاولف


سیم بکسل گستاوولف المان 


۱ – سیم بکسل آسانسوری گوستاولف ساخت کشور آلمان چه تفاوتی از لحاظ ظاهری با سیم بکسل چینی دارد ؟

سیم بکسل آسانسوری اصل گوستاولف ساخت کشور آلمان دارای نوار سبز رنگی است که هیچگونه چاپ حروفی بر روی آن انجام نگرفته است و این نوار سبز رنگ به طرز خاصی به دور مغز کنفی سیم بکسل پیچیده شده است . در عکسهای زیر مشاهده میکنید که کنف سیم بکسل دارای نوار سبز رنگی است که بر روی آن هیچ گونه چاپی نمی تواند صورت پذیرد .

بر روی سیم بکسل آسانسوری اصل گوستاولف ، نشانگر سبز رنگی وجود دارد که نصاب بوسیله آن میتواند تاب سیم بکسل را به هنگام آویختن در چاهک آسانسور بگیرد و از تابیدن سیم بکسل به هنگام نصب جلوگیری کند .

در صورتی که بر روی نوار سیم بکسل های چینی کلمه GUSTAV WOLF چاپ شده است . بر روی بعضی از نوارها ، حتی جمله MADE IN GERMANY نیز چاپ شده است که خریدار تصور نماید سیم بکسل آلمانی خریداری نموده است در حالیکه این سیم بکسل ها هم چینی میباشند . به عکس زیر توجه فرمایید که نمونه یک سیم بکسل چینی با نوار گوستاولف میباشد . نوار سیم بکسل میتواند سبز رنگ ، قرمز رنگ ، زرد رنگ و یا هر رنگ دیگری باشد .


۲ – در بازارایران چند مدل سیم بکسل گوستاولف وجود دارد ؟

در بازار ایران سه مدل سیم بکسل آسانسوری گوستاولف وجود دارد

الف – سم بکسل آسانسوری گوستاولف اصل آلمان که باید آن را از فروشنده ای معتمد خریداری نمایید.

ب – سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف ساخت کارخانه گوستاوولف چین ، که زیر نظرگوستاولف آلمان میباشد ، که این مدل را هم باید از فروشنده معتمد خریداری نمایید .

ج – سیم بکسل با نوار گوستاوولف ساخت کشور چین که توسط برخی از کارخانه های سیم بکسل در چین تولید میشود . به علت کیفیت پایین آن ، از قیمت خیلی کمتری نسبت به سیم بکسل آسانسوری آلمانی برخوردار هستند و معمولا برای پروژه های استفاده میشوند که مالک آن حساسیت زیادی به قیمت تمام شده دارند . متاسفانه بعضی افراد این مدل سیم بکسل را به جای سیم بکسل آلمانی معرفی میکنند در حالیکه میدانند این سیم بکسل ، سیم بکسل گوستاولف اصل نمی باشد .


۳ – آیا کیفیت سیم بکسل های آسانسوری چینی با نوار گوستاولف در بازار متفاوت می باشد ؟

بله مسلما متفاوت است ، چرا که بعضی از واردکنندگان به دلیل افزایش حاشیه سود خودشان ، سیم بکسل های سفارشی خود را از کارخانه بسیار قدیمی و کوچک با کیفیت پایین خریداری می نمایند و می توانند کیفیت سیم بکسل را کاهش دهند .


۴- آیا سیم بکسل آسانسوری با بقیه انواع سیم بکسل های صنایع دیگر متفاوت است ؟

بله ، سیم بکسل آسانسور هم به لحاظ نوع مفتول فولادی و هم به لحاظ نحوه ساخت و بافت آن ، کاملا متفاوت با بقیه انواع سیم بکسل در حوزه های دیگر صنعتی می باشد و به همین دلیل است که بعضی از کارخانه های تولید سیم بکسل ، فقط مختص به تولید سیم بکسل آسانسوری می باشند و سیم بکسل د یگری را تولید نمی کنند .


۵ – آیا نوار داخل سیم بکسل آسانسوری تاثیری برکیفیت سیم بکسل دارد ؟

خیر ، به هیچ وجه تاثیری ندارد و فقط جهت شناسایی سیم بکسل استفاده می شود .آخرين ويرايش: سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور

برچسب ها:

سيم بکسل زنجير و اتصالات زنجير الواتوري زنجير الواتور
+ نوشته شده در  جمعه 28 مهر 1396ساعت 21:41  توسط shahanggar